• Special Offer on First Purchase
  • |
  • Code : #ASDA44
  • |
  • Get 50% Off
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер
Батерија Green Cell TE03XL за HP Omen 15-AX052NW 15-AX055NW 15-AX075NW 15-AX099NW, HP Pavilion 15-BC402NW 15-BC408NW 15-BC411NW
3.500,00 ден 3.500,00 ден 3500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп HP Omen 15-AX052NW ; HP Pavilion 15-BC402NW, HP 15-BC408NW; HP 15-BC411NW
Капацитет:3500mAh; Напон: 11.55V
Батерија Green Cell за Asus X556U / 7,6V 4100mAh
3.500,00 ден 3.500,00 ден 3500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus X556UV,Asus X556,Asus X556UA,Asus X556UB,Asus X556UF,Asus X556UJ
Capacity: 4100 mAh;Voltage: 7.6 V;Number of cells: 4
Батерија Green Cell за Asus EeeBook E502M E502MA / 7,6V 4200mAh
2.500,00 ден 2.500,00 ден 2500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus EeeBook E502M, Asus EeeBook E502MA
Капацитет: 4200 mAh; Напон: 7,6V; Број на ќелии: 4
Батерија Green Cell A32-X401 за Asus X301 X301A X401 X501
2.500,00 ден 2.500,00 ден 2500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus VivoBook S301, S301, S301A1, S301LA, S301LP, S301U, S401, S401A, S401A1, S401U, S501, S501A, S501A1, S501U, X301, X301A, X301A1, X301U, X401, X401A
Батерија Green Cell WDX0R WDXOR за Dell Inspiron 13 5368 5378 5379 14 5482 15 5565 5567 5568 5570 5578 5579 7560 7570 17
4.300,00 ден 4.300,00 ден 4300.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Dell Inspiron 13 5368, Dell Inspiron 13 5378, Dell Inspiron 13 5379,Dell Inspiron 14 5482,Dell Inspiron 15 5565,Dell Inspiron 15 5567
Капацитет: 3400mAh; Број на ќелии: 4
Батерија Green Cell C31N1528 за Asus ZenBook Flip UX360C UX360CA 2900mAh
3.500,00 ден 3.500,00 ден 3500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus ZenBook Flip
Капацитет: 2900 mAh; Напон: 11,55V; Број на ќелии: 3
Батерија Green Cell AC14B3K AC14B8K do Acer Aspire 5 A515 A517 R15 R5-571T Spin 3 SP315-51 SP513-51 Swift 3 SF314-52
3.500,00 ден 3.500,00 ден 3500.0 MKD
Капацитет: 2200mAh; Напон: 15,2 V; Број на ќелии: 4;
Компатибилни со следниве модели на батерии: AC14B3K, AC14B8K, AC14B7K;
Green Cell A32N1405 батерија за Asus G551 G551J G551JM G551JW G771 G771J G771JM G771JW N551 N551J N551JM N551JW N551JX
3.500,00 ден 3.500,00 ден 3500.0 MKD
Капацитет: 4400 mAh; Напон: 10.8V (11.1V); Број на ќелии: 6; Технологија на ќелии: Li-Ion; Боја: Црна; Заштита од преголемо полнење: Да; Преоптоварување заштита: Да; Код на производот: AS129; Производител: Green Cell; Seria: Standard;
Батерија Green Cell за HP ProBook 430 440 450 455 470 G4 G5 / 11,4V 4000mAh
0,00 ден 0.0 MKD
Green Cell RR03 Батерија за лаптоп HP ProBook 430, HP ProBook 440, HP ProBook 450, HP ProBook 470, HP ProBook 455, HP Mobile Thin
Капацитет: 4000 mAh; Напон: 11,4 V
Батерија Green Cell за Fujitsu Lifebook A532 AH532 / 11,1V 4400mAh
2.700,01 ден 2.700,01 ден 2700.01 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Fujitsu LifeBook AH502, Fujitsu LifeBook A532, Fujitsu LifeBook AH532, Fujitsu LifeBook A512, Fujitsu Lifebook AH512
Капацитет: 4400 mAh; Напон: 10.8V (11.1V); Број на ќелии: 6
Батерија Green Cell SB03XL за HP EliteBook 720 G1 G2 820 G1 G2 / 11,25V 4000mAh
4.500,00 ден 4.500,00 ден 4500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп HP EliteBook 820, HP EliteBook 720, HP EliteBook 725
Капацитет: 4000 mAh; Напон: 11.25V; Број на ќелии: 3
Батерија Green Cell A31N1601 за Asus Vivobook Max F541N F541U X541N X541S X541U / 11,1V 2200mAh
2.700,01 ден 2.700,01 ден 2700.01 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus R541, Asus R541N, Asus R541NA, Asus R541U, Asus R541UA, Asus R541UV, Asus Vivobook Max, Asus R541NC, Asus R541S, Asus R541SA, Asus R541SC, Asus R541UJ
Капацитет: 2200 mAh; Напон: 10,8 V; Број на ќелии: 3
Батерија Green Cell B21N1329 за Asus X553 X553M F553 F553M / 7,2V 3800mAh B21N1329
2.700,01 ден 2.700,01 ден 2700.01 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus X553MA, Asus R515, Asus R515MA, Asus A553, Asus A553M
Капацитет: 3800 mAh; Напон: 7,2V; Број на ќелии: 4
Батерија Green Cell за Dell Inspiron 3521 5521 5537 5721 / 14,4V 2200mAh
2.699,00 ден 2.699,00 ден 2699.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Dell Vostro 15, Dell Inspiron 155, P52 , Dell Vostro P45F, Dell Vostro P45F001, Dell Inspiron 17, Dell Inspiron 17R, Dell Inspiron P40F
Капацитет: 2200 mAh; Напон: 14,8V (14,4V); Број на ќелии: 4
Green Cell PRO батерија за Apple Macbook Pro 15 A1398 A1494 (крај на 2013 година, средина на 2014 година) / 11,26V 8500mAh
6.200,00 ден 6.200,00 ден 6200.0 MKD
Капацитет: 95Wh; Напон: 11.26V;
Модел: MacBook Pro 15 "Ретина дисплеј;
Компатибилни со следниве модели на батерии: A1494
Батерија Green Cell C21N1347 за Asus R556 R556L A555L F555L K555L X555L X555 / 7,6V 4400mAh
3.500,00 ден 3.500,00 ден 3500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus A555, Asus A555DA, Asus A555DG, Asus A555LA, Asus A555LB, Asus A555LD, Asus A555LF, Asus A555LJ, Asus A555LN, Asus A555LP, Asus A555UB, Asus A555UJ, Asus A555YI, Asus R555
Капацитет: 4000 mAh; Напон: 7,6V (7,4) V; Број на ќелии: 4
Батерија Green Cell за Dell Latitude E5450 E5470 E5550 E5570 / 7,4V 5800mAh
0,00 ден 0.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Dell Latitude E5450,Dell Latitude E5550,Dell Latitude E5470,Dell Latitude E5570,Dell Latitude 5550
капацитет: 5800mAh; напон: 7,4 V (7,2 V)
Батерија Green Cell за HP CM03XL EliteBook 740 750 840 850 G1 G2
3.500,00 ден 3.500,00 ден 3500.0 MKD
GreenCell Батерија за лаптоп за HP ZBook 14, 15u; EliteBook 840,845 850 855 740, 745,750, 755 - G1 i G2, CM03, CM03XL, D8R80AV, D8R82AV, E2P27AV, E3W16UT, E3W17UT, E3W19UT,E3W20UT
Батерија Green Cell за Dell Latitude E7440
0,00 ден 0.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Dell Latitude E7440, E7450, 34GKR,451-BBFS, 909H5, F38HT, 0909H5, 0WVG8T, OWVG8T, WVG8T,3RNFD,PFXCR
Батерија Green Cell за Asus GL552 GL552J GL552V ZX50 ZX50J ZX50V / 15V 2200mAh
2.500,00 ден 2.500,00 ден 2500.0 MKD
Green Cell Батерија за лаптоп Asus GL552, Asus GL552J, Asus GL552JX, Asus GL552V, Asus GL552VL , Asus GL552VW
Капацитет: 2200 mAh; Напон: 15V; Број на ќелии: 4