Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер
Allwinner H616 Android 10 OS TV BOX ( 2.4G & 5G dual wifi )
3.300,00 ден 3.300,00 ден 3300.0 MKD
Оперативен Систем Android 10.0 и чип AllWinner H616
Слики и игри без бафер, без време на чекање.
4 GB RAM-a + 32 GB ROM меморија. Не мора да се грижите дали ќе останете без мемориски простор.
WiFi i BT 5.0: Android 10.0 TV приемник со 2.4G / 5G dual WiFi i Ethernet 100M LAN мрежа
Ниту еден детал нема да недостасува додека вашите филмови и игри се во 6K ultra HD резолуција.
Уживајте во своето домашно кино.
Tv Box X96Q 2gb16gb H313 Android 10 AllWinner
2.500,00 ден 2.500,00 ден 2500.0 MKD
TV Box X96Q е нов Android TV Box уред кој подржува 4K репродукција на видео, dual-band Wi-Fi безжично поврзување. Работи на Android 10.0 оперативен систем кој е прилагоден за работа
на голм екранoperativnom .TV Box X96Q со своите функцииo обичниот TV приемник го претвора во прав мултимедијски центар на кој можете да сурфате на интернет, да се дружите на социјалните мрежи, да гледате филмови, да слушате музика или да играте видео игри.
Android Smart TV Box A95X F3 Air Amlogic S905X3 4GB 32GB
4.943,38 ден 4.943,38 ден 4943.38 MKD
Андроид ТВ Кутија со чип S905X3.
8K HDR 10+! ДВОЈКА WIFI 2.4 / 5GHZ!
Претворете го вашиот редовен телевизор во паметен телевизор со Android каде што можете да уживате во безброј домашни-регионални
USB 3.0 канали на Интернет бесплатно, на Интернет!
Bluetooth 4.2!
Smart TV Box Tanix TX6 mini Allwinner H6 Android 9.0
2.800,00 ден 2.800,00 ден 2800.0 MKD
Smart TV Box TANIX TX6

Android TV Box ќе го претвори вашиот TV во паметен уред, со најновиот Android 9.0 оперативен систем. Уживате во новите содржини, во високата резолуција - до 6K ultra HD. Инсталирајте ги омилените игри или Google Play апликации - Neflix, Vudu, Skype, Picasa, Flicker, Youtube, Facebook.. Инсталиран KODI медиа плеер - може да ги следите и IPTV каналите.
Главни карактеристики:

Android 9.0 OS ● Allwinner H6 CPU, до 1.5GHz, Quad core, ARM Cortex-A53 ● Mali T720 GPU ● 2GB DDR3 RAM + 16GB ROM ● 2.4GHz WiFi ● 100Mbps Ethernet ● поддршка за 6K ultra HD ● H.265 декодирање
X96 MAX+ TV Box S905X3 Quad Core Android 9.0
3.398,38 ден 3.398,38 ден 3398.38 MKD
X96 MAX Plus TV Box - Amlogic S905X3 / Android 9.0 / USB3.0 . Novi smart box od Gembirda X96 Max Plus, donosi novu dimenziju smart TV-a. Omogućava i povezivanje sa mobilnim uređajima preko BT konekcije.
TV Box X96H
3.100,00 ден 3.100,00 ден 3100.0 MKD
Android TV Box со најновата верзија на Android 9.0 OS, Allwinner H603 Quad-Core - процесор со 4 јадра; 64bit Cortek-A53 графика со Penta-Core Mali-T720, ви носи исклучителна брзина. X96H TV Box Android има двоен WiFi 2.4G / 5G, a RJ45 Ethernet (100Mbps) и обезбедува појако и постабилно мрежно опкружување. BT 4.1 овозможува користење на безжични уреди, како што се на пр.глувчето, безжична тастатура и контролер за игри и други уреди. X96H Android TV Bok 9.0 се базира на технологијата на декодирање H.265 HD која заштедува 50% од ресурсите на пропустната моќност во споредба со H.264, HDMI 2.0 za 4k @ 60Hz, до 6Kk4K @ 30fps, подржуваат 3D [2 * HDMI + 1 * USB 3.0 i 1 * USB 3.0 приклучок кој е 10 пати побрз од USB 2.0; 2 * USB 2.0 поддржува глувче. тастатура и безжичен глушец и тастатура од 2,4 GHz преку USB dongle од 2,4 GHz
TV Box X96 Air Amlogic S905X3 Android 9.0 4GB RAM 32GB ROM
4.500,00 ден 4.500,00 ден 4500.0 MKD
Smart TV Box, најнов Android 9.0 оперативен систем, Amlogic S905X3 процесор - 20% побрз од претходната верзија; 8K репродукција @24fp, USB 3.0 поврзување, 2.4 i 5Mhz WiFi - овозможуваат репродукција на video содржини и игри на вашиот телевизор.
TV Box HK1 X3 Amlogic S905X3 Android 9.0
4.500,00 ден 4.500,00 ден 4500.0 MKD
Smart TV Box - Android 9.0, можност за репродукција 8K (@ 24fps), најнов чип S905X3 - до 17% побрз од претходанат генерација, графички чип Cortex A55. DDR4 RAM овозможува побрза и стабилна репродукција.