True
Филтри (Избриши)
Брз филтер
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер

Како да го пронајдете полначот што го барате?

Погледнете го конекторот на стариот полнач и изберете го подолу  - ќе ги добиете моделите со таков полнач.

Clarico-3 Columans Style 1

5.5*2.5

Димензии на конектор
5,5mm надвор.
2,5mm внатрешен пречник.

Clarico-3 Columans Style 1

6.5*4.4

Димензии на конектор
6,5mm надвор. 4,4mm внатрешен пречник.

Полнач NRG+ за Asus, Fujitsu, HP, Lenovo, Toshiba, MSI 19V 4.7A 90W 5.5*2.5mm
949,00 ден 949,00 ден 949.0 MKD
NRG+ заменски полнач за лаптоп - 90W со 5.5x2.5 mm конектор, компатибилен со лаптоп моделите ASUS, ACER, TOSHIBA, HP, Compaq, FUJITSU, IBM, LENOVO кои користат 5.5*2.5mm конектор
Полнач NRG+ за ASUS 19V 3.42A 5.5*2.5mm
750,00 ден 750,00 ден 750.0 MKD
Заменски адаптер NRG+ 65W 5.5x2.5mm конектор за лаптоп ASUS
Полнач NRG+ за Fujitsu-Siemens 20V 3.25A 65W 5.5*2.5mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
NRG+ заменски адаптер без напонски кабел за лаптоп Fujitsu-Siemens, 65W 5.5x2.5mm конектор
Полнач за лаптоп Fujitsu Siemens19V 4.22A 5.5*2.5mm
849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD
Заменски адаптер за лаптоп Fujitsu Siemens 80W, 5.5*2.5mm
Излезен напон: 19V
Излезна струја: 4.22A
Полнач за ASUS N46 N56 N76 120W 5.5*2.5mm
1.699,00 ден 1.699,00 ден 1699.0 MKD
Заменски полнач за лаптоп ADP-120ZB AB -120W, ASUS N46 N55 N56 N76 серија

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.