True
Филтри (Избриши)
Брз филтер
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер

Како да го пронајдете вистинскиот полнач?

Прво погледнете го конекторот на стариот полнач, изберете го вистинскиот - ќе ги добиете вистинските модели.

Clarico-3 Columans Style 1

  5.5*1.7

Димензиите на конекторот се 3,0 mm надворешни и 1,1 mm внатрешни.

Clarico-3 Columans Style 1

3.0*1.1

Димензиите на конекторот се 3,0 mm надворешни и 1,1 mm внатрешни.

Полнач NRG+ за Asus ZenBook 19V 2.37A, 3.0*1.1mm
649,00 ден 649,00 ден
NRG+ заменски адаптер-полнач за Asus ZenBook 45W, конектор 3.0x1.1mm
NRG+ Полнач за ACER UltraBook ChromeBook 19V 3.42A 3.0*1.1mm
849,00 ден 849,00 ден
Заменски адаптер-полнач за ACER UltraBook 65W, конкетор 3.0x1.1mm
Полнач NRG+ за ACER 19V 4.7A 5.5*1.7mm
849,00 ден 849,00 ден
NRG+ заменски полнач за лаптоп ACER - 90W со 5.5x1.7 mm конектор
Полнач NRG+ за Acer Aspire One A110 A150 D250 D270
749,01 ден 749,01 ден
NRG+ полнач за ACER - 19V 3.42A - 65W со 5.5*1.7mm конектор

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.