True
Филтри (Избриши)
Брз филтер
Филтри
x

Категориja на производ

Брз филтер
x
Брз Филтер
TV Box X96Q AllWinner H313 Android 10.0
0,00 ден
TV Box X96Q е нов Android TV Box уред кој подржува 4K репродукција на видео, dual-band Wi-Fi безжично поврзување. Работи на Android 10.0 оперативен систем кој е прилагоден за работа на голм екранoperativnom .TV Box X96Q со своите функцииo обичниот TV приемник го претвора во прав мултимедијски центар на кој можете да сурфате на интернет, да се дружите на социјалните мрежи, да гледате филмови, да слушате музика или да играте видео игри.
X96 MAX+ TV Box S905X3 Quad Core Android 9.0
3.699,01 ден 3.699,01 ден
X96 MAX Plus TV Box - Amlogic S905X3 / Android 9.0 / USB3.0 . Новиот smart box X96 Max Plus, носи нова димензија на паметните TV-ри. Дава можност и за поврзување со мобилните уреди преку BT конекцијата.
Smart TV Box Tanix TX6 mini Allwinner H6 Android 9.0
2.499,00 ден 2.499,00 ден
Smart TV Box TANIX TX6
Android TV Box кој ќе го претвори вашиот TV во паметен уред, со најновиот Android 9.0 оперативен систем. Уживајте во новите содржини, во високата резолуција - до 6K ultra HD. Инсталирајте ги омилените игри или Google Play апликации - Neflix, Vudu, Skype, Picasa, Flicker, Youtube, Facebook.. Инсталиран KODI медиа плеер - може да ги следите и IPTV каналите.
Главни карактеристики:

Android 9.0 OS ● Allwinner H6 CPU, до 1.5GHz, Quad core, ARM Cortex-A53 ● Mali T720 GPU ● 2GB DDR3 RAM + 16GB ROM ● 2.4GHz WiFi ● 100Mbps Ethernet ● поддршка за 6K ultra HD ● H.265 декодирање
Во комплетот има полнач и далечински управувач.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.