True

Полнач за Dell 19.5V 7.7A 7.4*5.0mm

Заменски полнач 150 W, 7.4 x 5.0mm конектор

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD AD.D150

1.320,05 ден

 • Период на жалба
 • Конектор
 • Моќност
 • Напон

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

AD.D150 AD.D150

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Punjač se prodaje bez naponskog kabla 

Ako vam je potreban, možete dodati poručite posebno

Pogledaj                       

Заменски полнач за DELL Inspiron All-in-One

 • конектор - 7.4x5.0 mm (надворешен x внатрешен дијаметар)
 • Излезен напон - 19.5V
 • Излезна струја - 7.7A
 • Моќност - 150W

Напомена - полначот се продава без напонски кабел! 

Компатибилни DELL модели:

 • Inspiron 9100 Series (сите модели)
 • Inspiron 9200 Series (сите модели)

Inspiron XPS Series

 • XPS 17 L701X 17 L702X

Inspiron All-in-One 

 • IO2305-5611MSL, IO2305-543MSL, IO2305-3878ELS, IO2305-997MSL, IO2320-2800ELS, IO2305-4400ELS, IO2205-2300MSL, IO2305-3114MSL, IO2305-1109MSL, IO2205-1953MSL

Компатибилен DELL P/N:

 • PA-5M10, J408P, DA150PM100-00, ADP-150RB B, PA-15, 310-4180, 310-6580, 310-7848, 310-7849

Specifications for Полнач за Dell 19.5V 7.7A 7.4*5.0mm

Laptop Batteries
Период на жалба 6 месеци
Laptop punjači
Конектор 7.4*5.0
Моќност 150W
Некатегоризирано
Напон 19.5V
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.