Батерија за U32 U36 U44 U82 a41-u36

Батерија за Asus U32 U36 U44 U82, 4400mAh 14.4V

1.499,00 ден 1.499,00 ден 1499.0 MKD ASU36

1.320,05 ден

  • Гаранција
  • Kapacitet

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

ASU36 ASU36

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни ознаки:

4INR18/65
4INR18/65-2
A41-U36
A42-U36

Компатибилни лаптоп модели:

Asus U32
Asus U32J
Asus U32JC
Asus U32U
Asus U36
Asus U36J
Asus U36JC
Asus U36JC-B1
Asus U36JC-NYC2
Asus U36S
Asus U36SD
Asus U36SD-A1
Asus U36SD-DH51
Asus U36SD-XH71
Asus U36SG
Asus U44
Asus U44S
Asus U44SG
Asus U82
Asus U82U
Asus U84
Asus U84S
Asus U84SG

Specifications for Батерија за U32 U36 U44 U82 a41-u36

Гаранција 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи