True

Детски смарт часовник Q11 GPS IP67 2.5HD екран

Смарт часовникот има GPS позиционирање до 10m.
Смарт часовникот е IP67 отпорен на вода.
Детскиот смарт часовник Q11 со 2.5HD дава кристално јасни и совршени бои.
Стабилна и јасна комуникација без шум.
Можност за праќање гласовни пораки.

2.599,00 ден 2.599,00 ден 2599.0 MKD

2.202,54 ден

 • Водоотпорност
 • Големина на екран
 • Облик
 • GPS
 • Мрежа
 • Боја

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ SW.Q11-Bl SW.Q11-Bl
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Q11 Ви дава можност за следење, надгледување и лоцирање на Вашето дете во случај да се изгуби. Преку апликацијата на Вашиот телефон може да ги примате информациите за движењето, патеката и локацијата на Вашите најмили кога не се блиску до Вас.

Карактеристики:

 • Смарт часовникот Q11 има GPS позиционирање. Во секој момент може да ја видите локацијата на Вашето дете. GPS позиционирање - позиционирање до 10m.

 • Часовникот Q11 содржи ознака IP67, тоа значи дека е водоотпорен. IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

  *Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

 • Боите кои ги дава 2.5D екранот се детални и кристално чисти. Овиј смарт часовник има резолуција од 240*240pix , многу повеќе од другите детски смарт часовници.

 • Капацитетот на батеријата е 400mAh и може да биде на standby, дури и до 3-4 дена.

 • Комуникацијата е јасна и стабилна, не мора да се грижите дали точно ќе слушнете ако детето се наоѓа во бучна околина. 

Specifications for Детски смарт часовник Q11 GPS IP67 2.5HD екран

Smart sat
Водоотпорност IP67
Големина на екран 1.44"
Облик Правоаголен
GPS Da
Мрежа 2G
Некатегоризирано
Боја Црна or Розева or Сина
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.