True

Детски смарт часовник T8 4G Мрежа GPS+Wifi Брзо Полнење

Детски паметен часовник T8W 4G мрежа, за појасна и постабилна комуникација преку видео повик.
T8W има GPS + Wifi за лоцирање на вашето дете.
Водоотпорен часовник IP67, не грижете се ако вашето дете го наводени.
Брзо полнење, 2ч до полна батерија.
HD камера на предниот дел од часовникот.
Видео повици со вашето дете кога и да посакате

3.899,00 ден 3.899,00 ден 3899.0 MKD

3.220,33 ден

  • Големина на екран
  • Облик
  • GPS
  • Мрежа
  • Боја
  • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WK5.T8-Bl WK5.T8-Bl
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

4G МрежаT8W Смарт Часовник има 4G мрежа, со можност родителите полесно и подобро да комуницираат со своето дете преку видео повик. Сигналот е посилен и постабилен. HD Постабилен повик. Часовникот е лесен за употреба и мултифункционален.

Смарт часовникот не само што ќе помогне во чувањето на Вашето дете, туку има и забавни функции за уживање на Вашето дете, како што се вградена камера, будилник.

 

Clarico-Text-Image
Clarico-Image-Text

GPS+Wifi


Со паметниот часовник T8W може да го следите и лоцирате вашето дете во случај да се изгуби. Преку апликацијата на вашиот телефон, ќе ги добиете сите информации за движењето, рутата и локацијата на вашите најблиски кога тие не се со Вас. Она што е карактеристично за овој паметен часовник е тоа што има GPS + Wifi локација. GPS лоцирање во радиус од 10m.

Во било кое време може да ја видите точната локација на Вашето дете. Ограничете ја зоната на движење и секој пат, кога Вашето дете ќе ја напушти или ја помине таа граница, Вие ќе добиете нотификација.

HD Камера


Паметниот часовник има вградена HD камера, со него може да ги снимате сите важни моменти. Боите со оваа камера се кристално чисти и остри. Нека оваа камера ги сними сите убави моменти за Вашето дете и Вас.

Часовникот има будилник, не мора да се грижите дека Вашето дете нема да се разбуди точно на време за одење на училиште, овој ј часовник ќе го разбуди Вашето дете секое утро со пријатни вибрации.

Clarico-Text-Image
Clarico-Image-Text

Водоотпорен Часовник


Смарт Часовникот T8W е отпорен на вода, затоа не мора да се грижите дали ќе се наводени при бањање, туширање, миење раце.

Направен е со најнови технологии и нема да се расипе дури и кога е целосно се натопи со вода.

brzo Punjenje


Smart Satić T8W ima bateriju velikog kapaciteta - čiji je kapacitet 720mAh. Baterija može biti u standby-u od pet do šest dana kad je skroz napunjena. Ne brinite o tome da će se isprazniti kada Vaše dete ode na igralište.

Ono što je još jedna od velike pogodonosti za ovaj sat je to da ima sistem za Brzo Punjenje. Sat se može napuniti za dva sata.

Clarico-Text-Image
Clarico-3 Columans Style 1


Clarico-3 Columans Style 1


Clarico-3 Columans Style 1
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.