True

Детски смарт часовник T8W 4G Mreža, 1.3", GPS+Wifi, Брзо полнење

Детскиот смарт часовник T8W има 4G Мрежа за јасна и стабилна комуникација преку видео повици.
T8W ima GPS+Wifi за детектирање на локацијата на Вашето дете..
Достапен термометар - мерач на температурата на рака.
IP67 Водоотпорен часовник, не мора да се грижите дали ќе се наводени.
Батеријата се полни брзо, 2 часа до полна батерија.
HD Камера на предниот дел на часовникот.
Може да имате видео повици со Вашето дете кога и да посакате.

4.599,00 ден 4.599,00 ден 4599.0 MKD

3.897,46 ден

 • Големина на екран
 • Облик
 • GPS
 • Мрежа
 • Боја
 • Водоотпорност

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WK5.T8W-Pn WK5.T8W-Pn
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Со T8W Смарт часовникот може да го надгледувате движењето и да го лоцирате Вашето дете. Преку апликацијата на вашиот телефон ќе ги примиате сите информации за движењето, патеката на движење и локацијата T8W Смарт часовникот има 4G мрежа која дава можност за лесна и подобра комуникација со вашето дете преку видео повици. Сигналот е покај и постабилен.

Карактеристики:   

 • Детскиот Смарт часовник T8W има вграден термометар. Мерачот на температура на раката дава приказ за температурата во било кое време, како и приказ за тоа каква била температурата во претходните денови. 

 • HD Стабилен повик

 • Карактеристично за овој смарт часовник е тоа што има GPS+Wifi лоцирање. GPS лоцирање во радиус до 10m.

 • Смарт часовникот T8W има батерија со голем капацитет - капацитет 720mAh.

 • Во било кое време може да ја видите точната локација на Вашето дете. Ограничете ја зоната на движење и секој пат, кога Вашето дете ќе ја напушти или ја помине таа граница, Вие ќе добиете нотификација


*IP67 водоотпорност - длабочина до 1 метар, мах 30 минути Водата може да навлезе, но,само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.Specifications for Детски смарт часовник T8W 4G Mreža, 1.3", GPS+Wifi, Брзо полнење

Smart sat
Големина на екран 1.3"
Облик Правоаголен
GPS GPS+Wifi
Мрежа 4G
Некатегоризирано
Боја Розева or Сина
Водоотпорност IP67
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.