Батерија за Fujitsu Siemens Amilo Li1705 V2030 V2055 V3515

Батерија за лаптоп Fujitsu Siemens Amilo Li1705  V2030 - 11.1V, 4400 mAh

1.399,00 ден 1.399,00 ден 1399.0 MKD FV2030

1.320,05 ден

  • Гаранција
  • Kapacitet

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

FV2030 FV2030

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Компатибилни лаптоп модели

Fujitsu Amilo L1310G
Fujitsu Amilo L7310
Fujitsu Amilo L7310G
Fujitsu Amilo L7320
Fujitsu Amilo L7320GW
Fujitsu Amilo Li1705
Fujitsu Amilo Pro V2030    
Fujitsu Amilo Pro V2035
Fujitsu Amilo Pro V2055
Fujitsu Amilo Pro V3515
Fujitsu Amilo V2030
Fujitsu Amilo V2035
Fujitsu Amilo V2055
Fujitsu Amilo V3515

Компатибилни ознаки на батеријата:

 
21-92348-01
21-92441-01
21-92441-02
21-92441-02 (SMP)
21-92441-03
21-92445-03
21-92445-04
CEX-LMXXXHBA6
DPK-LMXXSS3
DPK-LMXXSS6
S26391-F6120-L450
SMP-LMXXFS2
SMP-LMXXPS6
SMP-LMXXSF3
SMP-LMXXSS3
SMP-LMXXSS6
SOL-LMXXML6

Specifications for Батерија за Fujitsu Siemens Amilo Li1705 V2030 V2055 V3515

Гаранција 6 meseci
Kapacitet 4400mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи