True

Батерија Green Cell за Lenovo ThinkPad X100e X120 X120e, Edge E10 11 / 11,1V 4400mAh

Green Cell Батерија за лаптоп Lenovo ThinkPad X100e,Lenovo ThinkPad X120e,Lenovo ThinkPad Mini,Lenovo ThinkPad X120
Капацитет: 4400 mAh; Напон: 10.8V (11.1V); Број на ќелии: 6

2.500,00 ден 2.500,00 ден 2500.0 MKD

2.118,64 ден

  • Kapacitet
  • Napon
  • Tip baterije
  • Брендови на лаптопи

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

Green Cell GCL.LE15 GCL.LE15
Green Cell

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Капацитет: 4400 mAh; Напон: 10.8V (11.1V); Број на ќелии: 6; Технологија на клетки: Li-Ion; Компатибилни со следниве модели на батерии: 42T4781,42T4783,42T4784,42T4785,42T4787,42T4788,42T4789,42T4829,42T4830, 42T4831,42T4841,42T4843,42T4854,42T4855,42T4856,42T4889,42T4891,42T4893,42T4894,42T4895,42T4897,57Y4558,57Y4559; Компатибилни модели: Lenovo ThinkPad Edge, Lenovo ThinkPad MiniPenX, X1 ThinkPad X120 enovo ThinkPad X100e,Lenovo ThinkPad X120e,Lenovo ThinkPad Mini,Lenovo ThinkPad X120
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.