KOSPET Magic 2S смарт часовник

3ATM Водоотпорност. Саат отпорен на вода до30m длабочина.
Резолуција 360*360.Меморија од 128M.
24-часовно пратење на откуцаите на срце, пратење на сонот.
Bluetooth 5.0. Ниска поштрошувачка на енергија и подолг век на траење на батеријата.
Спортски режим. Режим кој поддржува 40 спортски активности.
Батерија со капацитет од 200mAh.
Потсетник за повици и пораки.
Ваш водач и асистент. Пратете ги нотификациите.

2.300,00 ден 2.300,00 ден 2300.0 MKD

2.117,80 ден

  • Гаранција
  • Display Size
  • Боја
  • Bluetooth

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

Kospet WB5.KSM2S-K WB5.KSM2S-K
Kospet

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Широк приказ


Magic 2S има 1.3-инчен екран преку целиот екран за пошироко прикажување и лесно повлекување и поместување.

Magic 2S е од одлично леен метал, кој ги штити од вода сите внатрешни и надворешни компоненти; куќиштето и копчињата се пресвлечени со хидроизолационен материјал, кој овозможува Magic 2S да е водоотпорен до 30 метра.

 
Clarico-Text-Image
Clarico-Image-Text

128MB Меморија


Користењето на струен чип со ниска струја и висока ефикасност RTL8762c овозможува кај Magic 2S намалување на потрошената енергија и ја подобрува ефикасноста на уредот. 128M меморијата дава лесно искуство при користење на апликациите.

Bluetooth 5.0 има четири пати поголема ширина на опсегот, двојно поголема брзина и осум пати поголем капацитет за размена на пораки во споредба со старите верзии на Bluetooth.

 

Ваш персонален асистент


Magic 2S има богата и корисна функционалност како потсетник. Пораки, будилник, информирање за повиците и апликации, може директно да се читаат од екранот на саатот. Никогаш нема да прошуштите важна порака, Magic 2S носи удобнодт во вашиот живот.

Magic 2S е со паметен будилник кој е многу едноставен за употреба, нежните вибрации гарантирано ќе ве извлечат од кревет без да му пречите на вашиот партнер.Лесно може да ставите до 5 аларми.Clarico-Text-Image

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

Clarico-3 Columans Style 1


Clarico-3 Columans Style 1


Clarico-3 Columans Style 1


Specifications for KOSPET Magic 2S смарт часовник

Laptop Batteries
Гаранција 6 meseci
Smart sat
Display Size 1.3"
Uncategorized
Боја Црна or zelena
Bluetooth BT 5.0
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи