Полнач NRG+ за Fujitsu-Siemens 20V 3.25A 65W 5.5*2.5mm

NRG+ заменски адаптер без напонски кабел за лаптоп Fujitsu-Siemens, 65W 5.5x2.5mm конектор

849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD NRG.F65

483,89 ден

 • Гаранција
 • Конектор
 • Моќност
 • Напон

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.F65 NRG.F65
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Напомена - полначот се продава без напонски кабел! 

Полнач за лаптоп Fujitsu Siemens
 • Конектор: 5.5mm x 2.5mm (надворешен x внатрешен дијаметар)
 • Излезен напон: 20V
 • Моќност: 65W
 • Излезна струја : 3.25A
 
 
 
Компатибилни модели - некои од:
 • Fujitsu-Siemens LifeBook AH512
 • Amilo A4170 A4177 A4178 A4187 A4190 1451G A1645 L1310G L7300 L7320 Li1705 Li2727 M1451G Pi1502 Pi1505 Si1520
 • Amilo Pro V3515 V3505 V5515n V2055
 • ESPRIMO V5535
 • Amilo  Li1718 Li1818 Li2727 Li2732 Li2735 Li3710 Li3910

Оригинални ознаки:

 • 57Y6402, ADP-65HB AD, ADP-65JH AD, S26113-E519-V15, S26113-E519-V55 S26113-E557-V55-01 PA-1650-65

Specifications for Полнач NRG+ за Fujitsu-Siemens 20V 3.25A 65W 5.5*2.5mm

Laptop Batteries
Гаранција 6 meseci
Laptop punjači
Конектор 5.5*2.5
Моќност 65W
Uncategorized
Напон 20V
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи