• Special Offer on First Purchase
  • |
  • Code : #ASDA44
  • |
  • Get 50% Off

Полнач NRG+ за DELL 19.5V 4.62A 4.5*3.0mm

NRG+ заменски полнач за лаптоп DELL ADP-90LD B, 90W конектор 4.5*3.0mm со иглица

849,00 ден 849,00 ден 849.0 MKD NRG.X90

660,02 ден

  • Гаранција
  • Конектор
  • Моќност
  • Напон

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

NRG+ NRG.X90 NRG.X90
NRG+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Полначот се продава без напонски кабел 

Ако ви е потребен, може да го нарачате посебно

Заменски полнач за лаптоп DELL - 90W 

  • Излезен напон 19.5V
  • Излезна струја 4.62A

Конектор 4.5x3.0mm со иглица

""

 

Компатибилни ознаки:

ADP-90LD B, DA90PM111-00 0KXTTW

 

Напомена - полначот се продава без напонски кабел!

Specifications for Полнач NRG+ за DELL 19.5V 4.62A 4.5*3.0mm

Laptop Batteries
Гаранција 6 meseci
Laptop punjači
Конектор 4.5*3.0
Моќност 90W
Uncategorized
Напон 19.5V
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи