Батерија за VAIO Fit 14E Series VGP-BPS35A

Батерија за лаптоп SONY VAIO Fit 14E Series, SONY VAIO Fit 15E Series
(PN) VGP-BPS35A
14.8V, 2200mAh/33Wh

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD SB35

1.320,05 ден

  • Гаранција
  • Kapacitet

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

SB35 SB35

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Батерија за лаптоп SONY VAIO Fit 14E Series VGP-BPS35A SY3500L7

 

Компатибилни ознаки на батеријата:

  • VGP-BPS35A
  •  
  •  

Компатибилни лаптоп модели:

  • SONY

  • SONY VAIO Fit 14E Series
  • SONY VAIO Fit 15E Series
  •  
 

Specifications for Батерија за VAIO Fit 14E Series VGP-BPS35A

Гаранција 6 meseci
Kapacitet 2200mAh
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи