True

Смарт часовник L11 HD екран

Инвентивен дизајн - Подигнете ја раката за да го вклучите екранот. Паметниот часовник може да вклучи режим „Не вознемирувај“ или тивок режим.
Fitness tracker - Паметниот часовник е педометар и интелигентно ги брои чекорите при вежбање, времето на вежбање и растојанието.
Health tracker - Паметниот часовник дефинитивно e Вашиот животен асистент. Режимот на спиење го бележи Вашето време на спиење. Активирајте ја функцијата за отчукувањата на срцето на нараквицата или во апликацијата, паметниот часовник може да го измери моменталниот пулс.
Паметниот часовник е водоотпорен часовник,

3.199,00 ден 3.199,00 ден 3199.0 MKD

2.711,02 ден

  • Период на жалба
  • Водоотпорност
  • Големина на екран
  • Боја
  • Bluetooth

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB5.L11-Bk WB5.L11-Bk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Карактеристики:

Инвентивен дизајн - Подигнете ја раката за да го вклучите екранот. Паметниот часовник може да вклучи режим Не вознемирувај или безгласен режим и тогаш нема да има потсетник за пораки или за повици. Паметниот часовник дефинитивно е совршен поклон за вашата фамилија или вашите пријатели. Доколку при употребата на паметниот часовник имате било каков проблем, слободно контактирајте не

Fitness tracker - Паметниот часовник е и педометар кој интелегентно ги брои вашите чекори при вежбање, времето на вежбање и далечината. Имате избор пет спортски режими: трчање, возење велосипед, пливање, бадминтон и фудбал. При вежбањето часовникот ги пресметува потрошените калории врз база на вашиот режим и времето на вежбање и го поттикнува вашиот фитнес тренинг.

Здрав живот - Паметниот часовник дефинитивно е вашиот животен помошник. Режимот на спиење го запишува вашето време на спиење. Цврстиот сон е важен во секојдневниот живот. Со поставување на временски интервал за потсетникот за пиење вода и седентарниот потсетник на APP-јата, нараквицата ќе вибрира кога ќе помине времето и ќе ве потсети да се напиете вода или да станете и да вежбате. Ако ја активирате функцијата - отчукување на срцето или APP-јата, паметниот часовник може да го измери моменталниот пулс.

Смарт часовникот L11 е водоотпорен часовник.

*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.Specifications for Смарт часовник L11 HD екран

Laptop Batteries
Период на жалба 6 месеци
Smart sat
Водоотпорност IP68
Големина на екран 1.3"
Некатегоризирано
Боја Црна or Braon
Bluetooth v4.0
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.