True

Смарт часовник L13 IP68 водоотпорен BT повици ЕКГ

Паметниот часовник L13 е водоотпорен IP68.
Можност за Bluetooth повици. Не ги заборавајте важните повици.
Super Retina екран што дава кристално јасен приказ.
ЕКГ - следење на отчукувањата на срцето преку ЕКГ дијаграм.
Music control. Слушајте ги Вашите омилени песни.
Професионална анализа на спортските активности.
Функција Blood Oxygen, која покажува кое е нивото на кислород во крвта.

4.099,00 ден 4.099,00 ден 4099.0 MKD

3.473,73 ден

 • Период на жалба
 • Водоотпорност
 • Големина на екран
 • Облик
 • Боја
 • Bluetooth

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WB5.L13-LBk WB5.L13-LBk
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Карактеристики:

 • Смарт часовникот L13 е IP68 водоотпорен часовник.

 • Можност за Bluetooth повици. Не заборавајте ги важните повици. Доколку сте пропуштиле повик, L13 ќе Ве информира преку нотификација.

 • Super Retina екран кој дава кристално јасен приказ. Модерен и иновативен дизајн на часовник. Бидете секогаш во тренд.

 • ЕКГ - следење на работата на срцето преку ЕКГ дијаграм. Има и функција за преглед на срцевиот пулс во било кое време.

 • Music control. Слушајте ги вашите омилени песни. Менувајте ги, врајќајте, паузирајте ги саканите песни. L13 Ви овозможува целосна контрола.

 • Професионална анализа на спортските активности. Занимавајте се со некоја физичка активност и следете ги резултатите на часовникот.

 • Функција Blood Oxygen, која го покажува нивото на кислород во крвта.

Clarico-Full Image
Clarico-Full Image
Clarico-Full Image
Clarico-Full Image
*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.
*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

Specifications for Смарт часовник L13 IP68 водоотпорен BT повици ЕКГ

Laptop Batteries
Период на жалба 6 месеци
Smart sat
Водоотпорност IP68
Големина на екран 1.3"
Облик Okrugli
Некатегоризирано
Боја Црна or Sivo-crna or Crno-siva or Сребрена or Црвена or Braon
Bluetooth v4.0
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.