True

Смарт часовник T6 Потсетник Личен Асистент

Најдобриот часовник Fitness Tracker за Вашето здравје - овој fitness tracker часовник android ќе ги снима вашите активности во текот на целиот ден, направените чекори, потрошените калории и поминатото растојание, исто така има и функција за потсетување за седењето и следење на квалитетот на спиењето.
Паметен потсетник за повици и пораки - Со овој паметен часовник со мобилниот телефон Android, никогаш нема да ги пропуштите важните повици и пораки за време на состаноци или тренинг.
Мулти-бирањето и удобниот силиконски ремен, 1,28-инчи IPS екран на допир во боја со високи пиксели, го прават овој спортски tracker, паметен часовник со екран на допир многу прегледен и цврст.
Исклучително долг век на траење на батеријата и широка компатибилност - опремен со батерија со голем капацитет на mAh, овој часовник за спортски активности може да се користи неколку дена.
Водоотпорен повеќенаменски паметен часовник-овој уред за следење на активностите на фитнес има 5 главни спортски режими, информации за времето, контрола на музиката, управување со камерата, будилник, штоперка ... Водоотпорен часовник.

1.999,00 ден 1.999,00 ден 1999.0 MKD

1.694,07 ден

  • Период на жалба
  • Водоотпорност
  • Големина на екран
  • Боја

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WF3.T6-Gy WF3.T6-Gy
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Упатство за смарт часовник Т6


Карактеристики:

  • Најдобриот Fitness Tracker часовник за вашето здравје - овој андроид фитнес часовник ќе ги снима Вашите активности во текот на целиот ден, направените чекори, потрошените калории и поминатото растојание, има и функција за потсетување за седењето и следење на квалитетот на спиење. Со овој водоотпорен паметен часовник за фитнес активности за мажи и жени, може да имате поздрав и поенергичен живот.

  • Паметен потсетник за повици и пораки - Со овој паметен часовник, со мобилен телефон Андроид, нема да ги пропуштите важните повици и пораки за време на состаноци или тренинг, овој паметен часовник со нараквица може да прима повици и SMS.

  • Мулти-бирањето и удобниот силиконски ремен, 1,28-инчи IPS екран на допир во боја со високи пиксели, го прават овој спортски tracker, паметен часовник со екран на допир многу прегледен и цврст. Постојат многу интерфејси за избор, секогаш можете да го промените стилот на бирање според вашето расположение и носење. Тракерот за активност кај спортските часовници користи силиконски ремен, отпорен на пот и прашина, па затоа е многу удобен и модерен за носење.

  • IP68 Водоотпорен повеќенаменски паметен часовник - овој уред за следење на активностите на фитнес има 5 главни спортски режими, информации за времето, контрола на музиката, управување со камерата, будилник, штоперка, пронаоѓање на мобилниот телефон, прилагодување на осветленоста, овој tracker за спортскиите активности е практичен и сеопфатен .

 

*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.Specifications for Смарт часовник T6 Потсетник Личен Асистент

Laptop Batteries
Период на жалба 6 месеци
Smart sat
Водоотпорност IP68
Големина на екран 1.28"
Некатегоризирано
Боја Zlatna or Grey
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.