Смарт часовник W26+ IP68, BT Повици

Bluetooth режим на работа - само поврзете го паметниот часовник со вашиот телефон преку Bluetooth, потоа превземете и инсталирајте APP
Повеќе наменски паметен часовник - Поддржува испраќање и одговарање на повици, проверка на пораки, педометар, седентарни потсетник, надгледување на состојбата на мирување, потсетник за пораки
Монитор за спиење и педометар - може да ги брои вашите кораци, да го мери поминатиот пат и да ги проценува согорените калории со помош на 3-осниот акцелерометар.
Fitness tracker - Постигнете ги најдобрите резултати.
W26+ Смарт Часовникот е нов модел, отпорен на вода.

1.799,00 ден 1.799,00 ден 1799.0 MKD

1.524,58 ден

  • Гаранција
  • Водоотпорност
  • Display Size
  • Облик
  • Боја

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ WA3.W26P-Pn WA3.W26P-Pn
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Бидете достапни до вашите пријатели во секое време. Разменувајте пораки и повици, нараквицата со вибрација ве информира доколку некој ве повикува.Инсталирајте ги вашите омилени апликации: WeChat, Facebook, WhatsApp, Instagram, Skype, Twitter итн. Може да примате SMS пораки и во било кој момент да имате преглед на Вашите пораки и пропуштени повици. За да разговарате преку часовникот, доволно е само да инсталирате апликација и да се поврзете со вашиот телефон преку Bluetooth. За да примате пораки од пријателите, доволно е да инсталирате апликација - секогаш кога ќе ви стигне порака на телефон, часовниокот со вибрации ќе Ве информира и ќе ја прикаже пораката.


Карактеристики:

  • Bluetooth режим на работа - поврзете го часовникот со телефонот преку Bluetooth, превземете и инсталирајте APP (2M Vear), за да може да ги читате WhatsApp, Twitter, Facebook и другите push пораки, да може да праќате и примате телефонски повици директно од смарт саатот, да гледате и прегледувате пораки со текст итн.

  • Повеќе наменски смарт часовник - Поддржува упатување и одговарање на повици, проверка на пораки, педометар, седентарен подсетник, надледување на состојбата на мирување, потсетник за пораки (од известувањето од текстот, телефонот и другите апликации), контролорите за камера, музичките плеери и др. Паметен часовник, паметен живот.

  • Монитор на спиење и педометар - може да ги брои вашите кораци, да го мери поминатиот пат и да ги проценува согорените калории, со помош на 3-ониот акцелерометар. Следењето на квалитетот на сон, ќе ви помогне да развиете подобри животни навики. Надгледувајте го квалитетот на спиење и запишете ги податоците за состојбата на спиење. Нека ви помогне да уживате во здрав живот.

  • W26+ Смарт Часовник е нов модел, отпорен на вода.


*IP68 водоотпорност - длабочина од 1 метар или повеќе (3m мах.). Водата може да навлезе , но, само на начин да не предизвикува штетни ефекти.

*Лабораториски тестирано, водоотпорноста важи само за ладна вода - за отпорност на топла вода потребен е IP69. Ве молиме не го користите саатот во топла вода или сауна. Пребришете го саатот по натопувањето со вода.

Specifications for Смарт часовник W26+ IP68, BT Повици

Laptop Batteries
Гаранција 6 meseci
Smart sat
Водоотпорност IP68
Display Size 1.75"
Облик Pravougaoni
Uncategorized
Боја Бела or Црна or Розева
This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи