True

X96 MAX+ TV Box S905X3 Quad Core Android 9.0

X96 MAX Plus TV Box - Amlogic S905X3 / Android 9.0 / USB3.0 . Новиот smart box X96 Max Plus, носи нова димензија на паметните TV-ри. Дава можност и за поврзување со мобилните уреди преку BT конекцијата.

3.699,01 ден 3.699,01 ден 3699.01 MKD

3.134,75 ден

  • TV Box CPU
  • RAM
  • Android
  • WiFi

Комбинацијата не постои.

Додади во корпа

smart+ TB.X96P TB.X96P
smart+

Гаранција 6 месеци
Бесплатна испорака за износ над 2.500ден
Испорака за еден ден!

Procesor


Новиот Android смарт TV box X96 MAX е во првите 10 android box-ови во светот, доаѓа со најпаметниот, брз и моќен чипсет S905X3.

Нова графика ARM Mali-G31MP, dual wifi технологија (поддржува 2.4G и 5.8G wifi kanal), bluetooth 4.1, поддржува и 4K видео репродукција до max 75fps, LAN мрежа на проток 1000 mb/s, поддржува OTA update и со оперативниот систем Android 9.0или 9 Ultra HD, поддржува и HD 2.1 и USB 3.0.

Clarico-Text-Image
Clarico-Image-Text

опрема


СоTV BOX X96MAX+ добивате и полнач, HD кабел, далечински управувач и упатство за употреба. 

Слушајте музика преку Youtube каналот, играјте ги вашите омилени игри со помош на овој TV Box X96H. Подобрете го вашиот домашен TV и искористете ги сите погодности кои ги нуди овој паметен Box TV.

4GB, 32GB


Вградени се HDMI излез и влез, така да со помош на X96 Max+ може да уживате во омилените филмови и серии на големиот екран.

 Претворете го Вашиот TV во паметен TV со голем избор на канали, од филмски до детски и докумнтарни содржини. Гледајте ги филмовите од било кој сајт на интернет и направете свое домашно кино.

This is a preview of the recently viewed products by the user.
Once the user has seen at least one product this snippet will be visible.

Скоро прегледани производи

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.