True
Филтри (Избриши)
Брз филтер
Филтри
x
Брз филтер
x
Брз Филтер
Amazfit Band 5 смарт нараквица
2.999,01 ден 2.999,01 ден 2999.01 MKD
Измерите го нивото на стрес и контролирајте го.
Надгледувајте го вашето спиење и дневните дремки.
Amazfit Band 5 вклучува систем за професионална проценка на здравствената состојба - PAITM
Следете го месечниот циклус.
Фокусирајте се на вашиот тренинг, нараквицата го снима...
Бидете поврзани со својот живот, не со полначот.
Уживајте во појасен и поголем поглед..
Олеснете си го секојдневното работење и живот.
Водоотпорност 5ATM.
Amazfit Bip S U смарт часовник
3.199,00 ден 3.199,00 ден 3199.0 MKD
Голем екран во боја
Уживајте во поголем и појасен поглед
Флексибилен модул за часовник
Супер-лесен часовник - 31гр
50m водоотпорност
Спортски режими со GPS голема прецизност.
Мерење на нивото на кислород во крвта
Следење на квалитетот на спиење
Следење на срцевиот ритам
PAI ™ систем за проценка на здравјето
Извонредно траење на батеријата
Носете го Башиот животен стил на Вашиот зглоб
Amazfit T-Rex смарт часовник
9.899,00 ден 9.899,00 ден 9899.0 MKD
Водоотпорен е до 5 АТМ, или 50 метри длабочина.
Овој модел е дизајниран да има сè што ќе побарате од смарт часовник за авантуристи со неговите GPS + GLONASS сензори ќе Ви помогне во прошетките и во трките.
Часовникот има AMOLED екран и куќиште кое има сертификат MIL-STD810G (отпорност на удари).
Траење на батеријата до 20 дена.
Го следи Вашите спортски активности, а преку Bluetooth 5.0 се поврзува со паметниот телефон и пренесува нотификации.
12 Воени сертификати.
Amazfit GTS смарт часовник
10.499,00 ден 10.499,00 ден 10499.0 MKD
45 дена на траење на батеријата + GPS + GLONASS Оптички сензор кој ги брои отчукувањата на срцето.
Заборавете ја батеријата. Рекорд на држење на батеријата до 30 дена при нормално користење т.е до 45 дена со минимален број на нотификации.
Лесен и удобен за секојдневно носење на рака, за пратење на отчукувањата на срцето, пратење на спортските активности и следење на сонот.
Прикажува известувања за повиците, пораките , мејловите и случувањата од другите апликации на колор екран, осетлив на допир.
Екранот е постојано вклучен. Рефлективниот колор екран е осетлив на допир, секогаш е вклучен и го прикажува точното време, датумот, бројот на направените чекори, временската прогноза, спортската статистика итн.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.